Privaatne edasiliikumine võib olla ükskõik kelle poolt, nii pereliikmetelt kui ka toetuseks.Nendel ettevõtetel võivad kehtida muud kinnitamise reeglid ja nad võivad postitada madalama krediidiskooriga kordumatuid koode, kiiremini lõpetada või paremat keelt.

laenud

Finantstooted on tegelikult kas hangitud või võib-olla teile avaldatud. Omandatud finantstooteid tugevdatakse tavaliselt omakapitalist, sealhulgas sularahaallikatest või betoonist kodu, laenuandja võib kiidelda, kui te ei saa kulusid kätte.

Laenuvõimalused

Isiklik paranemine on tegelikult tööstusliku finantsasutuse kaudu laenatud ja teatud tasemel tööle asumine, sealhulgas majandus-, rahaliste vahendite kaotamine igaks juhuks, majapidamise renoveerimine või pereliikmete kiirlaen kohe kätte kulutused. Need refinantseerimisvõimalused on saadaval pankades, rahalistes abieludes ja erafinantseerimisasutustes, nagu Interneti-turu pangad, aga ka peer-to-expert finantseerimisasutustes. Tavaliselt makstakse laenatud raha vajaduse korral tagasi tunnis. See on koht, kus laenuandjal on suur raha.

Erinevalt krediitkaardist ei võta need laenud sissenõudmiskeelt ega alusta tasusid ning on sageli vastavalt laenuvõtja krediidiajaloole ja algavad edasiminek. Laenu ja sõna algussõna tase võib olenevalt tema soovidest erineda. Võimalik, et laenuvõtjatel võivad olla ka võimalused, sealhulgas esialgse tähtaja korrigeerimine või isegi kulude peatamine probleemidest.

Eraldi edasiliikumise taotlemiseks peaksid laenuvõtjad kasutama ja esitama paberitööd, sealhulgas tõendid rahaliste vahendite (väljamaksete väljamaksete või võib-olla P-2 stiilis), eluasemekulude, fiskaal-, ametliku tunnustuse ja ühiskondliku turvalisuse summa kohta. Taotlejad, kes täiendavad väikseimaid unikaalseid koode ja naudivad suurimat raha, saavad tavaliselt kõige mõistlikuma sõna.

Uuel finantstootel peaks olema tagatis, rehv ja ka muu eluase. Mõlemat krediiti pakuvad sageli spetsialiseerunud finantsasutused, nagu auto- või seadmekaupmehed, ja nende aktsepteerimise tõenäosus on suurem kui allkirjakrediidiga. Neil võib olla ka kokkuleppeid.

Kodukrediit

Maja edasiliikumine on hüpoteeklaenu vorm, mis võimaldab äril kinnisvarasse investeerida. Saate seda kasutada uue majapidamise soetamiseks, jooksva hüpoteeklaenu refinantseerimiseks või võib-olla kombineerida majanduslikku laadi. Koduparandust saab kasutada lihtsalt alternatiivse olemasoleva koha parendamiseks või isegi remondiks. Professionaalsed finantsinstitutsioonid suudavad pakkuda laenuvõtjatele paremat muutlikku keelt võrreldes pankadega või isegi majandusabieludega. Neil võib lisaks olla lühike tarkvarapaketi protsess, vähendatud krediidireitingu reeglid või võib-olla nad on võimelised kasutama halva krediidireitinguga daame.

Professionaalsed pangad on tavaliselt ostjad, kes saavad kasu laenuvõtjate vajadusest oma laenudega maksta. Need on näiteks LightStream või isegi Greatest Egg cell või need võivad olla need inimesed.Paljud neist said pereliikmetele või võib-olla õdedele-vendadele tõestatud, samas kui teised otsivad oma osa jaoks teistsugust võimalust kui see, mida nad tema hinnalugudes saavad.

Kuigi tõenäoliselt laenatakse raha perekonnalt ja sõpradelt, peate seda käsitlema kui tööstuslikku müüki.Kui te ei ole ettevaatlik, võib see elu sundida, kui te ei rahasta raha või ei leia majanduslikke märke ja sümptomeid. Tõeline aakri advokaat võib aidata nfl rahastamislepingu eelnõu tegelik käepidemed meeldib ja on mõistlik, et mõlemad pooled. Laenu kujundust tunnustatakse nii hüpoteegi kui ka sihtasutusega seotud toiminguna, millistel klassidel isikule eelisõigus on ja mis annab laenuandjale stabiilsuse võlasuhte tagamiseks.

Professionaalsed pausid

Tööstuslikud vaheajad näevad välja nagu finantslaenud, mille puhul laenab isik sissemakse kaudu sissetulekut ettevõttelt nagu tagatis, et maksab rahasumma järk-järgult. Erinevalt finantslaenudest on ärifondide nõuded aga tavaliselt erinevad ja palju mahukam paberimajandus vaid programm ning võimalus maksta täpselt seda, mida ta laenab. Professionaalne krediit võib väärida ka tagatist, näiteks ressursse, mida finantsasutus võib hästi teenida, kui tööstus ei aita eelnevalt kindlaksmääratud ajast kulutusi teha.

Turusektoris on „ametialase edusammude” määratlus tavaliselt koos kõigi teiste sularahaartiklitega, mida ettevõte sularahaga seoses kasutab. Need on üldiselt kommertskrediitkaardid, professionaalsed majandus- ja arvekapitali valdkonnad. Kõik need on erinevat sorti ja alustavad tegevust, kuid need inimesed ühendavad operaatori finantseerimisvahendeid, kui soovite laenuandjale vastutasuks igapäevaste, iganädalaste ja sobivate kohustuste ja soovidega.

Ärilistel kommertslaenudel võivad olla kehtestatud või jooksvad intressimäärad ja need võivad alustada kirjavahetuse tehingute terminoloogiat, mis on kooskõlas arengut soodustavate abistavate laenudega. Finantseerimisasutused, kes esitavad kohandatavate fondide esindajaid ettevõtete kohta, mis kipuvad olema jr. või neil on raskem krediidireiting, näiteks professionaalsed laenud, ärivaldkond, mis hõlmab fiskaal- ja sularaha kommertslaenud. Seda tüüpi pausidel peaks olema tagatis, näiteks fraas või professionaalsed käepidemed.Lisaks võivad kõik finantsasutused nõuda individuaalset turvalist ja algatatud/või võib-olla rahalisi lepinguid, mis on avaldused, mille organisatsioon järgib pärast laenu tagasimaksmist kindlasti teatud kriteeriume.

Omandatud laenud

Omandatud edusammud annavad võlgnikule täieliku investeeringu (sealhulgas rehvi, maja ja pangakonto) väärtusena, mis teie võlga läbib. See tähendab, et pangale makstakse tagasi arveldusajastu, isegi kui tegemist on maksejõuetusega. Saadud laenudel on tavaliselt madalamad hinnad võrreldes allkirjakrediidiga, kuna need moonutavad finantsasutuste jaoks oluliselt vähem positsiooni.

Teile avaldatud vaheajad ei nõua siiski õiglust, koos laenuandja väljastab idee erineva laenuvõtja krediidivõimega. Neil on rangemad unikaalsed fiskaalkoodid ja kui üksikisik ei saa välja maksta suurt edusamme, võimaldab see teil eelarvet tõsiselt kahjustada ja algatada stäki sissemaksete loomist.

Te saate eraldada saavutatud laenuvõimalusi, et märkida suur hulk kulutusi, sealhulgas konsolideerimine, peamised kulud ja ka muud kulud. Uus saadud täiustus aitab samuti raha teenida, kuivõrd tagasimaksed tehakse õigeaegselt. Kuid tundub õige õppida rohkem, mis on loodud parema edasiliikumise keele jaoks. 1000 pangandusasutust, palju rohkem internetipankades ja algatatud finantseerimisasutusi, võisid olla kärmelt saanud edasiliikumise teenustasusid. Samuti on soovitatav oma eraldatud summa üle vaadata ja veenduda, et suudate tagasimakseid maksta. Enne kui otsustate treenida, kontrollige oma Experiani krediidiajalugu ja alustage FICO(r) Leveliga, et kontrollida, kas teil on saavutatud täiustuste jaoks täiesti rahaline vorm. Või isegi võite otsustada, kas teha jõupingutusi skooride parandamiseks, enne kui proovite uuesti.